Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Blue Eyes Media Sp. z o. o.

8 00030 000 brutto / mies.

Połczyńska 10

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie działań handlowych;

  • współpraca z Domami Mediowymi/ agencjami PR oraz Klientami bezpośrednimi;

  • obsługa i rozwój stałych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji;

  • promocja oferty i pozyskiwanie nowych klientów;

  • realizacja celów sprzedażowych;

  • kreowanie pomysłów reklamowych;

  • koordynowanie realizacji zamówień;

  • analiza rynku i współtworzenie strategii sprzedażowej;

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w agencji reklamowej, biurze reklamy;

  • zrealizowane ciekawe projekty reklamowe;

  • doświadczenie w pracy z Domami Mediowymi z Klientami bezpośrednimi;

  • elastyczność i umiejętność pracy na różnych mediach i z wieloma dostawcami mediów;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • znajomość rynku reklamy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz atrakcyjna premia);

  • możliwość rozwoju zawodowego i współtworzenia unikatowych projektów;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów, super atmosferę i aromatyczną kawę :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • bilety do kina, teatrów

  • vouchery do spa i innych miejsc wypoczynkowych

  • konferencje, eventy, gale

Agencja BE Media zajmuje się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. W swojej ofercie posiada nowoczesne nośniki reklamowe zlokalizowane na terenie całego kraju.

Agencja korzysta z najnowszych technologii, wiedzy oraz intuicji, dzięki czemu zyskuje dużą skuteczność w działaniu. Projektuje i adaptuje porywające koncepcje reklamowe, gdzie w centrum uwagi zawsze pozostają klienci i ich potrzeby. Agencja działa na rynku od 2011 roku.

Przewiń do profilu firmy