Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

IBT International Brands Trading Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy;

  • Odpowiedzialność za działania sprzedażowe: przygotowywanie kalkulacji i ofert, negocjowanie, zawieranie umów, planowanie sprzedaży;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami;

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych;

  • Samodzielne wyszukiwanie, kreowanie oraz realizowanie nowych szans sprzedażowych;

  • Prowadzenie prezentacji, negocjacji i spotkań handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi poparte sukcesami;

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z LIDL/Dino/ Netto lub Carrefour;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność;

  • Znajomość skutecznych praktyk i metod sprzedaży;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa wraz z systemem premiowym);

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego związanego z handlem międzynarodowym,

  • Kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,

  • Umowę o pracę,

  • Zatrudnienie na pełen etat.

O nas

Działalność firmy IBT International Brands Trading Sp. z o.o. opiera się na imporcie gotowych produktów spożywczych z całego świata (z naciskiem na ciastka, słodycze, słone przekąski i napoje) oraz ich dystrybucji na rynku Europejskim.