Oferta pracy

Key Account Manager

Soflab Technology Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 123A

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna realizacja strategii sprzedaży poprzez nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji biznesowych z klientami polskimi i zagranicznymi

  • Zarządzanie podległym terytorium sprzedażowym

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, zawieranie umów, pozyskiwanie zleceń usługowych i nadzór nad ich prawidłową realizacją budującą satysfakcję Klientów

  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi (presales, marketing, operacje)

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Handlowym B2B w branży usług IT

  • Masz minimum pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży produktów software’owych dla klienta korporacyjnego – wymagane referencje

  • Masz zbudowane portfolio relacji biznesowych z decydentami IT firm na terenie całego kraju oraz za granicą

  • Bardzo dobrze znasz techniki prezentacji, budowania relacji, sprzedaży i negocjacji

  • Jesteś komunikatywna_y, samodzielna_y, odpowiedzialna_y, konsekwentna_y w planowaniu i osiąganiu celów, posiadasz zdolności analityczne

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową w mowie i w piśmie (mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego)

  • Jesteś dyspozycyjna_y oraz gotowa_y do odbywania częstych podróży służbowych

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT

  • Atrakcyjne wynagrodzenie związane z realizacją celów sprzedażowych

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Otwarty zespół, który pracował wspólnie nad niejednym projektem

  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy (samochód, laptop i telefon)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Z nami możesz pracować w 100% zdalnie, więc nie musisz się rozstawać z ulubionym fotelem, ale jeśli chcesz, możesz pracować z jednego z naszych biur w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach

  • Wsparcie $ dla nauki języka angielskiego, opieki medycznej oraz Twojej formy sportowej

  • Darmowy dostęp do multimedialnej platformy streamingowej dla Ciebie i bliskiej Ci osoby

  • Wspólne spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • darmowy dostęp do platformy streamingowej

Dlaczego dobrze do nas dołączyć?

Jeśli dasz nam szansę, to my ze swojej strony również odwdzięczymy się tym, co mamy najlepszego: duże doświadczenie i ciekawe projekty, renomowani klienci, a także międzynarodowe środowisko i atrakcyjne benefity. Będziemy rozwijać Twoje kompetencje i mocne strony.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Szanujemy Twój czas, dlatego zazwyczaj proces rekrutacyjny ograniczony jest do jednego kompleksowego spotkania.

Standardowa rozmowa rekrutacyjna w SOFLAB to taka, która:

- pozwoli nam Cię lepiej poznać,

- umożliwi Tobie bliższe poznanie Firmy,

- odbywa się w przestrzeni wirtualnej za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams,

- składa się z trzech części - rozmowy ogólnej, sprawdzenia znajomości języka angielskiego oraz sprawdzenia wiedzy merytorycznej,

- trwa około godziny,

- jest doskonałym miejscem na Twoje pytania o wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o pracy w SOFLAB.

Wszyscy Kandydaci otrzymują od nas informację zwrotną po spotkaniu, standardowo w ciągu 14 dni.

Jesteśmy prawdziwymi entuzjastami tematyki związanej z obszarem jakości i testów oprogramowania. Nasz Soflab Technology jest największą polską firmą specjalizującą się w testach oprogramowania, która od 2008 roku zapewnia szeroki zakres usług IT w obszarze jakości (Quality Assurance), Business Intelligence i cyberbezpieczeństwa. Jako liderzy rynku doradzamy w zakresie rozwiązań IT we wszystkich branżach i korzystamy z najlepszych technologii oraz narzędzi. Od początku działalności główną uwagę koncentrowaliśmy na procesie testowym, ponieważ chcemy dostarczać naszym Klientom bezbłędne rozwiązania.

Liczymy, że nam w tym pomożesz i razem z nami rozwiniesz własne umiejętności oraz karierę zawodową.

Jeżeli brzmi to dla Ciebie interesująco, to zobacz kogo potrzebujemy w naszym zespole.

Przewiń do profilu firmy