Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Aiton Caldwell S.A.

Stępińska 22/30

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i usług,

  • realizację wyznaczonych planów sprzedaży,

  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,

  • utrzymanie i rozwój powierzonego portfela klientów,

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży ICT,

  • znajomość usług realizowanych w technologii VoIP będzie dodatkowym atutem,

  • orientację na klienta oraz na wyniki sprzedaży,

  • umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania nowych kontaktów,

  • znajomość oprogramowania MS Office oraz umiejętność korzystania z CRM;

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w nowoczesnej i znanej firmie, dostarczającej autorskie rozwiązania ICT,

  • udział we wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług,

  • niezbędne szkolenia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt oraz motywujący system prowizyjny,

  • przyjazną atmosferę i zgrany, niezawodny zespół nastawiony na osiąganie sukcesów!

  • oraz kartę sportową, prywatną opiekę zdrowotną, owocowe środy i kawę „no-limit” :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów i usług klientom biznesowym oraz instytucjonalnym.

Aiton Caldwell S.A. to firma działająca w sektorze ICT o unikatowym na polskim rynku profilu działalności. Tworzymy profesjonalny zespół ludzi łączących doświadczenie, pasje, ceniących pracę w grupie, nowe pomysły i kreatywną atmosferę. Tworzymy, wykorzystujemy i rozwijamy własne rozwiązania technologiczne. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za innowacyjność swoich projektów. Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem Pracodawcy Roku 2012, Lidera Przedsiębiorczości 2015, Geparda Biznesu 2016.

Przewiń do profilu firmy