Oferta pracy

Key Account Manager

GLUTENEX sp. z o.o.O firmie

10 000‐14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GLUTENEX

 ŻYJ PEŁNIĄ SMAKU

Glutenex to najstarszy polski  gracz na rynku żywności bezglutenowej oferujący swoje wyroby od 34 lat w kategorii pieczywo, ciastka, słodycze, makarony, mąki oraz  snacki.

Rynek żywności bezglutenowej oraz tzw „free from„ rośnie w tempie dwucyfrowym a my na tym rynku przyspieszamy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Key Account Managera

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę oraz pozyskiwanie do współpracy kluczowych sieci handlowych w Polsce.

Budowanie trwałych relacji oraz rozwój dystrybucji produktów u kluczowych klientów sieciowych, rozwój wolumenu sprzedaży oraz rentowności współpracy. Reprezentowanie firmy w negocjacjach handlowych, rozmowach rocznych oraz bieżącej współpracy z sieciami.

Wymagania:

  • doświadczenia we współpracy z kluczowymi sieciami handlowymi oraz dystrybutorami,  mile widziane będzie doświadczenie we współpracy z klientami vendingowymi;
  • doskonałej organizacji pracy;
  • umiejętności negocjacji handlowych;
  • umiejętności zarządzania zespołem sprzedaży;
  • sprawnej adaptacji w nowym środowisku;
  • załatwiania, zamykania i realizacji warunków umów handlowych;
  • analitycznego zmysłu oraz umiejętności w zakresie kalkulacji

Oferujemy:

  • służbowego wyposażenia niezbędnego do pracy: samochód, laptop, telefon;
  • stabilnych warunków zatrudnienia w rozwijającej się  firmie: wynagrodzenia stałego + premii uzależnionej od wyników;
  • profesjonalnego i pełnego życzliwości podejścia;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • szacunku do tego, co dla nas robisz! :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy