Oferta pracy

Key Account Manager

RAISIO sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 303
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

RAISIO sp. z o.o.

Puławska 303

Warszawa

Firma międzynarodowa,  będąca jednym z wiodących europejskich producentów żywności pochodzenia roślinnego, właściciel wiodących w swoich kategoriach marek Benecol oraz Elovena, w związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Misją tego stanowiska będzie dalszy rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów we wskazanych kanałach dystrybucji.

Kluczowym czynnikiem sukcesu będzie rentowny wzrost sprzedaży produktów firmy.
Osoba ta będzie raportowała bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży.

Główne zadania na stanowisku KAM:

  • Planowanie sprzedaży dla wybranych kanałów dystrybucji oraz poszczególnych klientów,
  • Zapewnienie fundamentów sprzedaży (4P) w sklepach swoich klientów na określonym przez firmowy standard poziomie,
  • Realizacja celów sprzedażowych i finansowych w danym kanale oraz u poszczególnych klientów,
  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami,
  • Wizyty i praca w terenie z zespołem sprzedaży,
  • Przygotowywanie i realizacja akcji promocyjnych oraz kontrola budżetu promocyjnego,
  • Negocjowanie warunków handlowych, egzekwowanie postanowień zawartych w umowach i ustaleniach handlowych,
  • Monitorowanie zmian na rynku i działań konkurencji,

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie z branży FMCG w obszarze sprzedaży do kluczowych klientów,
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej,
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów sprzedażowych i finansowych,
  • Profesjonalne umiejętności komunikacyjne i perswazyjne,
  • Opanowany warsztat negocjacyjny,
  • Rozwinięte umiejętności i analityczne oraz dobre zrozumienie finansów sprzedaży,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych poza miejsce zamieszkania,
  • Wykształcenie wyższe, przynajmniej na poziomie licencjackim,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym,

Oferujemy:

  • Pełną ciekawych wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz uzależniony od osiąganych wyników system premiowy,
  • Zgodne z rynkowym standardem narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Pakiet medyczny Medicover,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy