Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

SBM LIFE SCIENCE sp. z o.o.O firmie

  • Bonifraterska 17
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SBM LIFE SCIENCE sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Warszawa

innowacyjne rozwiązania do ochrony roślin i ochrony domów

Powstała w 1994 roku we Francji SBM Life Science to rodzinna firma o długofalowej wizji, która dzięki swojemu duchowi przedsiębiorczości zgromadziła bogatą wiedzę w dziedzinie ogrodnictwa. Na rynku polskim firma SBM Life Science Sp. z o.o. – producent i dystrybutor środków ochrony roślin - istnieje od 2016, dzięki przejęciu produktów marki Bayer Garden. Obecnie kluczowe linie produktów na rynku polskim sprzedawane są pod marką Protect Garden oraz Protect Home. Do dynamicznie rozwijającej się organizacji obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie i podlaskie

Zakres obowiązków:

  • Opieka biznesowo-formalna nad portfolio klientów, pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z klientami na terenie woj.: mazowieckie, łódzkie, lubelskie i podlaskie
  • Pozyskiwanie nowych klientów w kanale nowoczesnym oraz w ramach e-commerce
  • Przygotowanie i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja celów sprzedażowych, marżowych i jakościowych
  • Przygotowywanie, negocjowanie oraz egzekwowanie wykonania planów promocyjnych
  • Planowanie, kontrola oraz rozliczanie zobowiązań budżetowych
  • Budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi;
  • Bliska współpraca wewnętrzna (Marketing, Customer Service, Logistyka, Finanse)
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji

Profil kandydata:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • Umiejętność nawiązywania relacji i zdobywania zaufania partnerów biznesowych
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych i ich praktycznego wykorzystania
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji i komunikatywność
  • Umiejętności priorytetyzacji powierzonych zadań, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Doświadczenie w planowaniu, realizowaniu działań promocyjnych u kluczowych klientów
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Kreatywność, nastawienie na pracę w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski komunikatywnie.
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Teams).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie międzynarodowej.
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat lub inną preferowaną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzenia
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: telefon, laptop, samochód służbowy

W ofertach bardzo prosimy umieszczać oczekiwania finansowe w odniesieniu do wynagrodzenia brutto.

Ogłoszenie archiwalne