Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

AODC Sp. z o.o.O firmie

  • Szyszkowa 56
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

AODC Sp. z o.o.

Szyszkowa 56

Warszawa

AODC tworzą ludzie, którzy od prawie 20 lat czynnie zajmują się realizacją obiektów Data Center i z powodzeniem projektowali i nadzorowali proces implementacji największych tego typu ośrodków w Polsce, tak dla instytucji publicznych i samorządowych, jak i dla podmiotów komercyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie projektów z zakresu Data Center w całej Polsce
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizację wyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • utrzymanie i rozwój powierzonego portfela klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • przygotowywanie prezentacji firmowych

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży związanej z IT
  • znajomość zagadnień związanych z budową Data Center będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych
  • umiejętności negocjacyjne
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • silna motywacja i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • umiejętność obsługi komputera i Microsoft Office
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z polskim kapitałem, konsekwentnie budującej swoją pozycję na rynku Data Center
  • Samodzielne stanowisko pracy z dużym wsparciem pozostałych działów firmy
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy w zespole pełnym pasji i zaangażowania
  • Narzędzia pracy tj. samochód służbowy, tel. komórkowy, komputer
  • Benefity tj. pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt oraz motywujący system prowizyjny

Ogłoszenie archiwalne