Ta oferta pracy jest nieaktualna od 578 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 0010756
    Rodzaj pracy: Praca stała

    Zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie kontaktów z Klientami;
    • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży dla Klientów Biznesowych;
    • Budowanie długotrwałych relacji handlowych;
    • Negocjacje handlowe i przygotowanie ofert;
    • Komunikacja z działem produkcji;
    • Dbanie o jakość ofert przesyłanych do Klientów.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży reklamy wizualnej;
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami;
    • Zaangażowanie w realizację założonych celów, uczciwość, odpowiedzialność i operatywność;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Wykształcenie min. średnie;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferta:

    • Ciekawa, pełna wyzwań praca w jednej z największych firm z branży;
    • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);
    • Rozwój zawodowy poprzez udział w targach branżowych;
    • Niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Udział w szkoleniach;
    • Praca z produktami innowacyjnymi na skalę światową;
    • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy;
    • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
    • Stałe merytoryczne wsparcie;
    • Przyjazna atmosfera pracy.
    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.