Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient Formanway, rozpoznawalny potral z ogłoszeniami o pracę, działający w obszarze HR-u, ze względu na dynamiczny rozwój zespołu sprzedaży, poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 54/2017

    Zadania:

    • Aktywne działania sprzedażowe - pozyskiwanie oraz budowanie relacji z klientami
    • Negocjowanie i przygotowywanie umów, a także realny wpływ na oferty handlowe
    • Wdrażanie projektów sprzedażowych - optymalizowanie procesów, działania na rzecz poprawy jakości obsługi klientów
    • Promowanie marki klienta poprzez działania promocyjne oraz proste zabiegi marketingowe (we współpracy z działem marketingu)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne mile widziane)
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży
    • Umiejętność nawiązywania relacji zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i poprzez spotkania bezpośrednie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Umiejętność obsługi komputera w szczególności Pakietu MS Office
    • Sprawne zarządzanie czasem, samodzielność i odpowiedzialność
    • Wysoka kultura osobista, nastawienie na cel

    Firma oferuje:

    • Elastyczność w zakresie zatrudnienia (możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (podstawa + premia)
    • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego poszerzania doświadczenia zawodowego
    • Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje oraz możliwość ich przeprowadzania dla młodszych stażem pracowników
    • Możliwość awansu w strukturach wewnętrznych, budowania mikrozespołów, samodzielnego podejmowania decyzji

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon.