Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Klient Formanway, rozpoznawalny potral z ogłoszeniami o pracę, działający w obszarze HR-u, ze względu na dynamiczny rozwój zespołu sprzedaży, poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: 54/2017

Zadania:

  • Aktywne działania sprzedażowe - pozyskiwanie oraz budowanie relacji z klientami
  • Negocjowanie i przygotowywanie umów, a także realny wpływ na oferty handlowe
  • Wdrażanie projektów sprzedażowych - optymalizowanie procesów, działania na rzecz poprawy jakości obsługi klientów
  • Promowanie marki klienta poprzez działania promocyjne oraz proste zabiegi marketingowe (we współpracy z działem marketingu)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne mile widziane)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania relacji zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i poprzez spotkania bezpośrednie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi komputera w szczególności Pakietu MS Office
  • Sprawne zarządzanie czasem, samodzielność i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista, nastawienie na cel

Firma oferuje:

  • Elastyczność w zakresie zatrudnienia (możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego poszerzania doświadczenia zawodowego
  • Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje oraz możliwość ich przeprowadzania dla młodszych stażem pracowników
  • Możliwość awansu w strukturach wewnętrznych, budowania mikrozespołów, samodzielnego podejmowania decyzji

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w moim CV danych osobowych przez Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Kielcach, ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce - Administratora Danych Osobowych, do celów związanych z procesem bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych ich uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się