Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    OBOWIĄZKI:

    • Pozyskiwanie nowych oraz zapewnienie najwyższego poziomu obsługi obecnych klientów firmy.
    • Samodzielne, całościowe zarządzanie procesem sprzedażowym (przygotowywanie ofert handlowych i zamówień, prowadzenie prezentacji, negocjacje).
    • Realizacja celów sprzedażowych.
    • Prezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych, dbanie o jej dobry wizerunek.
    • Współpraca z innymi działami oraz centralą.

    WYMAGANIA:

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG – warunek konieczny.
    • Doświadczenie w obsłudze sieci handlowych.
    • Umiejętność budowania długofalowych, partnerskich relacji biznesowych z klientami.
    • Samodzielność i zorientowanie na cel w realizacji planów sprzedażowych.
    • Doskonała organizacja pracy i terminowość.
    • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Incjatywa oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
    • Mile widziane doświadczenie w organizacji akcji trade marketingowych.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
    • Prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji, która buduje swoje struktury na ryku polskim.
    • Pełną wyzwań i nowych możliwości pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi osobistemu.
    • Dodatkowe świadczenia: samochód służbowy, telefon, prywatna opieka medyczna.
    • Dogodną lokalizację miejsca pracy: Warszawa – Mokotów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."