Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Kim jesteśmy?

    Firma GoWork.pl – to Lider na rynku w zakresie Opinii o Pracodawcach. Świadczymy usługi employer brandingowe, zajmujemy się wsparciem pracodawców w budowaniu pozytywnego wizerunku w Internecie. Pomagamy w realizacji projektów rekrutacyjnych oraz szkoleniowych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager.

    3.000.000
    opinii o pracodawcach

    90.000
    ofert pracy

    2.000
    pracowników

    11.000
    współpracujących firm

    300
    kursów i szkoleń

    57.600
    przeszkolonych osób

    Obowiązki:

    • sprzedaż usług Serwisu Pracy
    • budowanie relacji z klientami B2B
    • realizacja planów budżetowych
    • realizacja misji firmy, którą jest pomoc pracodawcom w budowaniu pozytywnego wizerunku w Internecie

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług z zakresu HR)
    • umiejętność budowania relacji biznesowych
    • pracowitość, systematyczność, konsekwencja w dążeniu do celu

    Oferujemy:

    • wysokie wynagrodzenie (podstawa + bardzo atrakcyjne prowizje)
    • umowę o pracę i stałe godziny pracy pon.-pt. 8:30-16:30
    • dogodną lokalizację (Rondo Daszyńskiego przy stacji metra)
    • szkolenia, kursy
    • opiekę medyczną
    • możliwość rozwoju i awansu
    • przyjazną atmosferę pracy

    Sprawdź jak się pracuje w GoWork.pl https://www.gowork.pl/gowork.pl,1/o_firmie

    Zapraszamy do aplikowania i wzięcia udziału w naszej rekrutacji, która trwa ok 1 tygodnia.

    I etap - rozmowa ze specjalistą ds. HR

    II etap – spotkanie z bezpośrednim przełożonym.

    Więcej informacji na temat rekrutacji można uzyskać pod nr tel. 570 003 664

    1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa).
    2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
    3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
    4. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie administrator platformy pracuj.pl tj. Grupa Pracuj sp. z o.o. (ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa) oraz GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce).
    5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub wcześniej do momentu wycofania zgody przez kandydata.
    6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:
    a)prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
    b)prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
    c)prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
    1. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.