Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wspólnie tworzymy nową energię
    Dołącz do nas i bądź częścią dynamicznie rozwijającej się firmy

    Enefit jest spółka zależną Eesti Energia, największego producenta energii w krajach bałtyckich, który w 2016 roku rozszerzył swoją działalność o rynek polski. Nasz zespół opiera się na profesjonalistach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Klientom najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie energii w ich firmie, a także spersonalizowaną obsługę sprzedażową i posprzedażową.

    Opis stanowiska:

    • sporządzanie indywidualnych ofert cenowych oraz negocjowanie warunków umowy sprzedaży
    • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie kontraktów na kolejne lata
    • zarządzanie współpraca z Klientami w ramach strategii sprzedaży energii elektrycznej, gazu ziemnego, usług dodatkowych oraz rozwiązań fotowoltaicznych (PV)
    • bieżąca analiza rynku/portfela
    • zapewnienie najlepszej możliwej obsługi i skutecznej komunikacji dla wszystkich Klientów.
    • systematyczne prowadzenie w systemie CRM bazy danych aktualnych i potencjalnych Klientów
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe w kierunku ekonomicznym lub technicznym
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • doskonała znajomość procesów biznesowych oraz rynku energii elektrycznej oraz gazu
    • doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • silna orientacja na realizacje zadań oraz osiąganie założonych celów
    • samodzielność w działaniu, systematyczność, odpowiedzialność
    • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    • prawo jazdy kategorii B
    Oferujemy:
    • rozwój w międzynarodowej firmie będącej częścią stabilnej grupy
    • interesujące wyzwania i możliwość rozwoju
    • profesjonalny i wspierający zespół
    • umowę o pracę
    • biuro w centrum Warszawy
    • prywatną opiekę medyczną
    • zastosujemy Twoja wiedzę i najlepsze pomysły w rozwoju sprzedaży B2B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym do 22.02.2019 r. przez portal Pracuj.pl

    Prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Enefit Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.

    OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

    1) Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest Enefit Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa (ADO).

    2) Kontakt z nami jest możliwy pod adresem e-mail: [email protected] lub korespondencyjnie na adres administratora jak powyżej.

    3) Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacji.

    4) Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa. Są przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z przebiegiem i wynikiem rekrutacji lub przetwarzaniem danych osobowych – ponieważ przetwarzanie jest niezbędne do realizacji naszego prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), którym jest możliwość ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.

    5) Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji.

    6) Odbiorcą danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Eesti Energia AS z siedzibą w Tallinie.

    7) Informujemy o prawie do dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii, sprostowania swoich danych osobowych, żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych, przenoszenia danych, cofnięcia wyrażonych zgód, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, usunięcia danych.

    Z powyższych uprawnień można skorzystać kontaktując się korespondencyjnie lub na adres e-mail ADO (pkt 1, 2).

    8) Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.