Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Krucza 16/22 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Braughman Group Media

     Lider na rynku reklamy wielkoformatowej w Polsce

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
    • dobra znajomość technik sprzedażowych
    • doświadczenie w obsłudze Klientów
    • doświadczenie w pracy z Domami Mediowymi oraz Agencjami
    • umiejętność planowania, zdolności samodzielnej organizacji pracy
    • aktywna postawa w wyszukiwaniu nowych klientów i pozyskiwaniu kontraktów
    • wysoka jakość prezentacji oraz skuteczność w sprzedaży
    • bardzo wysoka samodyscyplina pracy
    • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    • dynamika w działaniu oraz dyspozycyjność
    • biegła znajomość oprogramowania biurowego (pakietu MS Office)

    Obowiązki:

    • sprzedaż największej w Polsce sieci nośników outdoor / wielki format
    • współpraca z największymi Domami Mediowymi oraz Klientami indywidualnym
    • koordynowanie kampanii reklamowych
    • tworzenie prezentacji Power Point i Excel

    Oferujemy:

    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników ( podstawa+ Success Fee)
    • dużą samodzielność
    • miłą atmosferę w młodym energicznym zespole
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • karta MultiSport
    • dogodna lokalizacja (centrum)

    CV prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ulicy Kruczej 16/222 w Warszawie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.