Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Kijowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Bonnier Business Polska

Kijowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych w obszarze reklamy digital + print

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych i długofalowych relacji z Klientami

  • Kompleksową obsługa Klientów, sporządzanie ofert dostosowanych do potrzeb Klientów,

  • Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zleceń Klientów

  • Monitorowanie, optymalizacja i raportowanie przebiegu kampanii internetowych

  • Tworzenie raportów na potrzeby analiz i planowania przyszłych kampanii sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy z Klientem bezpośrednim lub domami mediowymi

  • Doskonale znasz rynek reklamy internetowej

  • Potrafisz efektywnie pozyskiwać nowych klientów i dysponujesz bogatym portfolio dotychczasowych

  • Pakiet Office nie stwarza Ci problemów

  • Umiesz łatwo nawiązywać kontakty

  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • Odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności, kreatywności i elastyczności

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Megapanel

  • Doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu kampanii prasowych

  • Znajomość narzędzi reklamy natywnej i obszarów Content Marketingowych

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza+ premia)

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach Bonnier Business (Polska)

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy częścią szwedzkiej Grupy Bonnier - koncernu medialnego posiadającego około 200 firm w 14 krajach. W Polsce działamy od 1997 jako wydawca „Pulsu Biznesu”.

W 2015 do grupy dołączył Bankier.pl i w tej chwili jesteśmy jednym z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce.

Przewiń do profilu firmy