Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Heute Service Sp. z o. o.O firmie

  • Wałowicka 19A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Heute Service Sp. z o. o.

Wałowicka 19A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • podpisywanie umów handlowych z klientami z branży B2B

  • pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie sieci kontaktów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż usług i towarów

  • realizacja założonych planów sprzedażowych (ilościowych i jakościowych)

  • podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami

  • udział w opracowywaniu planów sprzedaży

  • analiza konkurencji oraz trendów rynkowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy HEUTE

Nasze wymagania

  • masz min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży towarów lub usług w segmencie B2B

  • masz motywację do intensywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • jesteś zdeterminowany do podejmowania wyzwań, które prowadzą do budowania i rozwoju biznesu

  • jesteś otwarty, kreatywny i dynamiczny w działaniu

  • masz doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych

  • jesteś samodzielny, masz umiejętności planowania i organizacji pracy własnej

  • masz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • wsparcie własnego działu telemarketingu w umawianiu spotkań

  • partnerskie relacje

  • dobrą atmosferę w pracy i wspólne świętowanie sukcesów

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szereg benefitów (świadczenia świąteczne, prywatna opieka medyczna, szkolenia, udział w akcjach społecznych)

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • dużą samodzielność i rozwój zawodowy

  • samochód służbowy również do celów prywatnych, notebook, telefon komórkowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jeśli szukasz miejsca, w którym cele biznesowe idą w parze z indywidualnymi celami rozwojowymi Pracownika, a firma dostarcza narzędzi i bodźców do ich osiągania, to jesteś na właściwej drodze aby dołączyć do nas. Kierując się wartościami firmy rodzinnej poszukujemy osób: rzetelnych, innowacyjnych i godnych zaufania.

HEUTE Service jest przedstawicielem niemieckiej firmy HEUTE Maschinenfabrik GmbH & Co. KG (1905 r.), która ma swoje przedstawicielstwa w ponad 82 krajach świata. Specjalizujemy się w tworzeniu mechanicznych rozwiązań zachowania czystości. W firmie jest 6 osobnych grup produktowych a więcej info znajdziesz na:

www.heutepolska.pl, www.bezdotykowo.pl, www.cleango.com.pl

Przewiń do profilu firmy