Oferta pracy

Key Account Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskanie i prowadzenie nowych klientów sieciowych z branży Elektro

  • przygotowywanie ofert, prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjacji handlowych dla kategorii consumer goods - non food (małe AGD – kuchnia + wyposażenie kuchni, uroda, sprzątanie, wellness, uzdatnianie powietrza, klimatyzacja i ogrzewanie)

  • planowanie, organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych w sieciach handlowych

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

  • inicjowanie i wdrażanie akcji sprzedażowo – marketingowych mających na celu podnoszenie sprzedaży i zwiększanie rotacji produktów

  • stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości

  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów

  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta

  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w współpracy z rynkami Elektro – minimum 4 lata

  • doświadczenie w kategoriach produktów: małe AGD (kuchnia + wyposażenie kuchni, uroda, sprzątanie, wellness, uzdatnianie powietrza, klimatyzacja i ogrzewanie)

  • kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z Klientami

  • proaktywność i entuzjazm w działaniu - odczuwalny zarówno dla Klientów, jak i współpracowników

  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office

  • zdolności analityczne, umiejętność pracy na liczbach, kalkulacji marż, cogsów etc.

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dynamizm w działaniu

  • otwartość i komunikatywność

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • realny wpływ na biznes i dużą samodzielność

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + kwartalny system premiowy

  • dofinansowanie do karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej

  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy międzynarodową firmą sprzedającą produkty użytku domowego wielu kategorii. Szukamy osoby, która pomoże nam zbudować dystrybucję w sieciach elektro skupiając się na kategorii małego AGD (kuchnia + wyposażenie kuchni, uroda, sprzątanie, wellness, uzdatnianie powietrza, klimatyzacja i ogrzewanie etc).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy