Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

Dilectro Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Dilectro Sp. z o. o. Sp. k.

Ficowskiego 15

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych w zakresie elektroniki użytkowej;
  • Obsługa systemów sprzedażowych ERP, CRM, platforma B2B;
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami, podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie sieci sprzedaży;
  • Rozwój sprzedaży produktów;
  • Prezentowanie oferty usług, prowadzenie spotkań i negocjacji warunków z klientami;
  • Prowadzenie szkoleń produktowych;
  • Planowanie i realizacja działań marketingowych, organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych wspólnie z klientami;
  • Monitorowanie i rozliczanie należności z klientami;
  • Analiza i raportowanie efektów współpracy z klientami, m.in. w zakresie potencjału sprzedaży, struktury sprzedaży, badania zadowolenia klienta, oceny wykorzystania narzędzi wspierających sprzedaż;
  • Analizowanie rynku i konkurencji;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na rynku elektroniki użytkowej lub sprzętu IT w sprzedaży do sieci handlowych;
  • Znajomość oprogramowania MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Nastawienie na realizację celów, determinacja w działaniu;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne;

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za realizację celów;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Kartę MultiSport;

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Dilectro to firma powstała w 2015 roku specjalizująca się w sprzedaży bezzałogowych statków powietrznych (tzw. dronów) dla sektora enterprise oraz dystrybucją elektroniki użytkowej. Podstawą szybkiego rozwoju marki jest kameralny, silny i doświadczony zespół, który chcemy powiększyć o kolejną osobę.

W Dilectro stawiamy na relację międzyludzkie, atmosferę pracy oraz identyfikowanie i rozwiązywanie potrzeb klienta poprzez oferowanie kompleksowych, szytych na miarę rozwiązań.

W naszej pracy cechujemy się innowacyjnością i szukaniem wielu dróg do osiągnięcia sukcesu, którym jest identyfikowanie oraz rozwiązywanie potrzeb naszych klientów.

Poszukujemy nowej osoby na stanowisko Key Account Managera, którego utworzenie związane jest z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebą zachowania najwyższych standardów działania.

Key Account Manager, Ficowskiego 15, Żoliborz, Warszawa