Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Wejherowo, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce,
    a marki Grupy Kapitałowej GRAAL są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
    Nasze produkty są obecne również pod markami partnerów z całego świata.

    Wraz z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu sprzedażowego zatrudnimy osobę na stanowisku:
    Miejsce pracy: Wejherowo

    Jesteś pasjonatem pracy z klientem, w negocjacjach czujesz się jak ryba w wodzie, nie ma dla Ciebie “zamkniętych drzwi”? Chcesz rozwijać się wraz z rozwojem organizacji? Chcesz reprezentować znaną i rozpoznawalną na rynku markę? Dołącz do naszego zespołu!

    Twoje zadania:

    • Realizacja założonych celów sprzedażowych i marżowych u powierzonych klientów;
    • Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi Klientami oraz rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami w kanale nowoczesnym;
    • Zarządzanie portfolio produktowym w celu maksymalizacji profitowości współpracy z klientami;
    • Wdrażanie u klientów portfolio nowych produktów zgodnie z przyjętymi założeniami cenowymi;
    • Identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży u zarządzanych klientów i przeprowadzanie ich wdrożenia zgodnie z ustaleniami;
    • Przygotowanie rocznego planu i strategii współpracy z Klientami;
    • Negocjowanie umów i warunków współpracy;
    • Prognozowanie sprzedaży – tworzenie miesięcznych i rocznych estymacji sprzedaży;
    • Analiza realizacji planów w stosunku do założeń - sporządzanie raportów i zestawień;
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konkurencji;
    • Zarządzanie aktywnościami promocyjnymi (organizowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie promocji u Klientów wg przyznanego budżetu i zgodnie z polityką handlową / promocyjną firmy);
    • Dbałość o wizerunek marek u dedykowanych Klientów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku KAM w branży FMCG popartego sukcesami
      (2 zamknięte okresy negocjacji rocznych);
    • Wykształcenia wyższego;
    • Znajomości technik sprzedaży;
    • Umiejętności prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert handlowych;
    • Umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji;
    • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
    • Silnej orientacji na cel;
    • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego interpretowania danych rynkowych;
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej (prowadzenie kilku zadań/projektów jednocześnie);
    • Samodzielności, odpowiedzialności, elastyczności;
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym prowadzenie rozmów handlowych;
    • Prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
    • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);
    • Nieustanny rozwój, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
    • Dużą samodzielność w kreowaniu pomysłów na realizację sprzedaży;
    • Dobre warunki i narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę.
    Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.