Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

Point Sp.z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nowa osoba w zespole, pracując zdalnie lub z biura w Warszawie, będzie odpowiedzialna za oferowanie systemów związanych z infrastrukturą i bezpieczeństwem IT. Celem takiego działania będzie aktywne zdobywanie nowych kontrahentów oraz utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży w branży IT (sprzedaż projektowa)
  • umiejętności aktywnego pozyskiwania nowych kontrahentów
  • umiejętności analizy potrzeb klientów oraz pracy w zmieniającym się środowisku biznesowym
  • umiejętności prowadzania negocjacji z osobami decyzyjnymi
  • nastawienia na realizację celów
  • wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • pracę w trybie zdalnym lub stacjonarnym, zapraszamy kandydatów z całej Polski
  • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • premie bez ograniczeń zależne jedynie od własnych efektów i zaangażowania
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość użytkowania samochodu służbowego
  • certyfikowane szkolenia w kraju i za granicą
  • możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy w firmie z 20-letnim doświadczeniem

Firma POINT Sp. z o.o. specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom zintegrowanych rozwiązań z szeroko pojętego bezpieczeństwa i infrastruktury systemów informatycznych. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług polegających na instalacji, konfiguracji oraz szkoleniu administratorów sieci komputerowych. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są zdobyte certyfikaty i statusy od światowej klasy partnerów (m.in. Eset Platinium Partner, Gold Partner Extreme Networks, Partner Works Certified Extreme Networks, Fortinet Expert Partner z jednoczesną specjalizacją Data Center, Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001). Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy również najważniejszy certyfikat w programie certyfikowania inżynierów technicznych – Fortinet NSE 8.

Key Account Manager, wielkopolskie