Oferta pracy

Key Account Manager

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz kontaktować się telefonicznie i mailowo z klientami kluczowymi z całej Polski

  • Będziesz przygotowywać oferty i negocjować warunki współpracy

  • Wykorzystasz kompetencje sprzedażowe rozbudowując bazę klientów oraz ofertowany asortyment

  • Będziesz pracował na CRM programie wpierającym sprzedaż i raportowanie Twoich działań

  • Dzięki narzędziom takim jak laptop czy samochód, będziesz mógł regularnie odwiedzać klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B skróci proces adaptacji na tym stanowisku

  • Ważne jest dla nas abyś z łatwością nawiązywał/a kontakty

  • Dobra organizacja pracy i znajomość pakietu office zdecydowanie ułatwi codzienne wykonywanie obowiązków

  • Lubisz się rozwijać, to dobrze, bo będziesz uczestniczył/a w szkoleniach sprzedażowych i produktowych podnoszących Twoje kwalifikacje

  • Musisz mieć ducha drużyny bo będziesz współpracował bezpośrednio z osobami, które mają te same cele sprzedażowe.

  • Szukamy Członka Zespołu, który tak samo jak my ceni sobie świetną atmosferę, którą wypracowaliśmy przez lata wspólnej pracy

  • Super jeśli masz doświadczenie w branży opakowaniowej (etykiety i inne)

To oferujemy

  • Rynkowe, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Przeszkolimy, udostępnimy „know-how”, a Twój mentor będzie w stałym kontakcie do pomocy

  • Fantastyczną atmosferę

  • Umowę o pracę od 1 dnia

  • atrakcyjny pakiet benefitów ( w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, premie świąteczne, karta MultiSport i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Jesteśmy firmą o charakterze produkcyjnym. Działamy na rynku europejskim od ponad 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Jeżeli szukasz pracy pełnej ambitnych zadań, w której każdy dzień wygląda inaczej i nie boisz się stawić czoła wyzwaniom z zakresu mechaniki maszyn, to wyślij do Nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy