Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

ASP POLSKA sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji oraz reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientem

  • Zapewnienie pełnego zrozumienia potrzeb i wymagań kluczowych klientów

  • Rozwijanie relacji z obecnymi, kluczowymi klientami poprzez wsparcie oraz ciągłe proponowanie rozwiązań zgodnych z ich oczekiwaniami

  • Ciągłe poszukiwanie potencjalnych i pozyskiwanie nowych klientów

  • Wykonywanie zadań marketingowych

  • Przygotowywanie umów i kontrola ich realizacji

  • Pełnienie roli łącznika między kluczowymi klientami a wewnętrznymi zespołami

  • Rozwiązywanie problemów napotykanych przez klientów oraz odpowiedzi na zapytania i rozpatrywanie skarg w celu uzyskania pełnego zaufania klientów

  • Sporządzanie regularnych raportów o postępach i prognoz dla zainteresowanych stron wewnętrznych i zewnętrznych przy użyciu kluczowych wskaźników

Nasze wymagania

  • Silna motywacja do osiągania strategicznych celów firmy

  • Udokumentowane doświadczenie jako menedżer ds. kluczowych klientów / sprzedaży

  • Doświadczenie w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań w oparciu o potrzeby klienta

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne pozwalające na budowania relacji ze specjalistami na wszystkich szczeblach organizacji

  • Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i negocjacji

  • Ukończone studia wyższe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży, obsługi klienta

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów

  • Pakiet benefitów dodatkowych (m.in. dofinansowania do karty MULTISPORT, prywatne ubezpieczenie na życie itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania lub złóż osobiście w siedzibie firmy przy Wierzbowej 21 w Głogowie, dołączając klauzulę o Ochronie Danych Osobowych.

Firma ASP POLSKA SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego oraz samochodowego. W fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich oraz aluminiowe elementy do samochodów klasy premium. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte certyfikaty.

Przewiń do profilu firmy