Oferta pracy

key account manager with Russian

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteś doświadczonym Managerem Sprzedaży, a branża automotive jest Ci bliska? Swobodnie posługujesz się językiem rosyjskim? Koniecznie zapoznaj się z ciekawą ofertą! Pracodawcą jest jeden z liderów w branży, który zapewni Ci samodzielność, swobodę w działaniu i rozwój.

key account manager with RussianNumer ref.: /534/03/2021/NP/65940

zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych oraz rozwijanie portfela klientów w kanale eksportowym (rynki wschodnie)
  • obsługa stałych klientów na powierzonym terenie
  • odpowiedzialność za proces negocjacji, ofertowania, tworzenia prezentacji handlowych
  • monitoring rynku branżowego
  • uczestnictwo w targach branżowych
  • raportowanie bieżących działań

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży automotive
  • znajomości języka rosyjskiego na poziomie bardzo dobrym (obsługa rynku zagranicznego)
  • umiejętności negocjacyjnych oraz budowania relacji biznesowych
  • wysokiej samodzielności w działaniu
  • gotowości do odbywania podróży służbowych
  • nastawienia na realizację założonych celów

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • współpraca z nowoczesną firmą, nastawioną na innowacje
  • pakiet szkoleń produktowych organizowany przez centrum szkoleniowe
  • decyzyjność i samodzielność w działaniu
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne