Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

TRANSSYSTEM S.A

  • Wola Dalsza (pow. łańcucki)

    Wola Dalsza (pow. łańcucki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie bazy klientów,

  • przygotowywanie ofert dla klientów,

  • przygotowywanie kalkulacji systemów transportu we współpracy z inżynierami mechanicznymi/elektrycznymi/software’u/konstrukcji wsporczych

  • wysyłanie ofert do klientów,

  • podtrzymywanie kontaktów z klientami,

  • nawiązywanie kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) z nowymi i obecnymi klientami,

  • zbieranie ofert,

  • negocjacje z kontrahentami,

  • zarządzanie działaniami promocyjnymi (organizacja kampanii promocyjnych, wybieranie gadżetów promocyjnych itp.),

  • tworzenie lub współtworzenie strategii marketingowych,

  • określanie warunków dostawy towaru (ceny, sposobu płatności, terminu, sposobu transportu itp.),

  • udział w oficjalnych spotkaniach oraz imprezach handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: techniczne

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe (min. 3 lata) poparte sukcesami,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • doskonała organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne oraz sprzedażowe,

  • dobra znajomość pakietu MS Office zwłaszcza programu Excel, Project oraz Power Point. , mile widziana znajomość programu IFS,

  • umiejętność prezentacji oraz konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,

  • samodzielność i własna inicjatywa w podejmowaniu i realizacji zadań.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy,

  • szkolenia i treningi: możliwość partycypowania w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak i językowe,

  • praca z najnowszymi technologiami i trendami rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa,

  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole,

  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.

Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.

Przewiń do profilu firmy