Oferta pracy

Key Account Manager

Pyszne.plO firmie

Pyszne.pl

Rybacka 9

Wrocław

Jesteś doświadczonym Key Account Manager, który lubi współpracować z dużymi firmami? Chcesz odgrywać kluczową rolę w rozwoju Pyszne.pl? Jeśli tak to z przyjemnością serwujemy przed Tobą nasze najnowsze danie z karty otwartych stanowisk!

Opis stanowiska:

Jako nasz Key Account Manager, zarządzasz i tworzysz możliwości biznesowe, aby wspierać naszych partnerów sieciowych. Oznacza to rozwijanie dobrych relacji z obecnymi partnerami.

Wykorzystując swoją bogatą wiedzę biznesową, będziesz mointorować i analizować wydajność KPI dla naszych poszczególnych partnerów sieciowych. Dzięki swojemu doświadczeniu i spostrzeżeniom będziesz w stanie optymalizować naszą współpracę i rozwijać relację z klientami.  Dodatkowo jako Account Manager ds. sieci skupisz się na:

  • Ścisłej współpracy z Sales Managerem we Wrocławiu, w celu realizacji wewnętrznych KPI
  • Bieżącej analizy rozwój na rynku food-delivery oraz statystyk i wyników naszych nowych oraz obecnych klientów

Gotowy do pełnienia wiodącej roli w sprzedaży i jako Przedstawiciel handlowy ds. sieci? Oto, czego od ciebie oczekujemy:

  • 2-5 lat doświadczenia obsłudze Klienta korporacyjnego/sieciowego
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i zdolność do analitycznego myślenia
  • Proaktywnego podejścia, nastawienia na poszukiwanie i generowanie rozwiązań
  • Asertywnej postawy wobec problemu i otwartość wobec Klienta
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Chęć podróżowania ok. 30% czasu w celu odwiedzania kluczowych klientów w całej Polsce - obecnie kontakt głównie przez video
  • Doświadczenie w kontaktach z największymi krajowymi i międzynarodowymi sieciami gastronomicznymi będzie dodatkową zaletą
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (w tym system prowizji)
  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki zdrowotnej
  • Dofinansowanie posiłków na Pyszne.pl z usługą TakeawayPay
  • Samochód służbowy – do użytku prywatnego, smartfon i laptop
  • Rozwój w szybko rozwijającym się środowisku e-commerce
  • Niezapomniane imprezy zespołowe i firmowe

Ogłoszenie archiwalne