Oferta pracy

Key Account Manager

SGSO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • działania handlowo-marketingowe mające na celu pozyskiwanie klientów z sektora branży spożywczej oraz paszowej do usług laboratoryjnych (analizy laboratoryjne) na terenie całej Polski

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • aktywny udział w planach rozwoju laboratorium

  • monitorowanie rynku pod kątem pojawiających się trendów w branży

  • współpraca z innymi laboratoriami należącymi do Grupy SGS

  • zarządzanie grupą przedstawicieli handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: technolog żywności, towaroznawstwo lub pokrewne

  • doświadczenie- min. 5 letnie w branżach typu mleczarstwo lub przetwory mleczne, branża mięsa, przemysł paszowy, napoje

  • ęzyk angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • min. 2 lata doświadczenia w roli handlowca

  • otwartość i dyspozycyjność do częstych podróży służbowych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy