Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

IT-Dev Sp. z o.o.

6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne identyfikowanie wyzwań biznesowych oraz szans po stronie Klienta w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw (od 300 do 1500 użytkowników biurowych).

  • Kreowanie wizji rozwiązania problemów biznesowych oraz wykorzystania szans z wykorzystaniem produktów i usług oferowanych przez firmę.

  • Ustalanie oraz zrozumienie kryteriów decyzji zakupowych oraz procesu zakupowego po stronie Klienta.

  • Przyjęcie odpowiedzialności za realizację procesu sprzedaży oraz adekwatne angażowanie członków zespołu (Presales, dział prawny, itp.) w zależności od etapu procesu sprzedaży.

  • Identyfikacja obiekcji Klienta, ich mitygacja oraz przedstawianie wyróżników oferty firmy.

  • Samodzielne generowanie szans sprzedażowych.

  • Praca z leadami pozyskanymi przez firmę (działania marketingowe, Partnerzy).

  • Budowanie efektywnych relacji z Klientami oraz Partnerami Biznesowymi.

  • Raportowanie sprzedaży i prognozowanie.

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz ustalonych KPI.

  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

  • Systematyczne podnoszenie umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i komunikacyjnych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań w branży IT.

  • Doświadczenie w prowadzeniu długich procesów sprzedażowych.

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z C-Level.

  • Doświadczenie w identyfikowaniu wyzwań biznesowych i szans po stronie Klienta oraz budowaniu wizji ich rozwiązania.

  • Mile widziana znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft.

  • Co najmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

  • Umiejętności negocjacyjne i prowadzenia prezentacji.

  • Preferowane wyższe wykształcenie.

  • Wysoka motywacja do odnoszenia sukcesów i samorozwoju.

  • Konsekwencja i wytrwałość w działaniu.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 6 000 – 12 000 zł netto B2B.

  • Pakiet dni wolnych od świadczenia usług w przypadku B2B.

  • Dowolny model współpracy: w biurze, hybrydowo, 100% zdalnie.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Praca w obszarze najnowszych technologii IT.

  • Współpraca z największymi dostawcami usług i produktów IT: Microsoft, AvePoint, Nintex.

  • Hybrydowy samochód służbowy Toyota Corolla, a wraz z rosnącym doświadczeniem możliwość użytkowania Lexusa NX.

  • Dofinansowanie do karnetu Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz zajęć językowych.

  • Przestrzeń do rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

IT-Dev istnieje na rynku od 2006 r. Jesteśmy członkiem Gupy Technologicznej EUVIC oraz jedynym autoryzowanym partnerem AvePoint w Polsce. Naszą misją jest zapewnianie wysokiej klasy wsparcia dla starannie zaprojektowanego, przyszłościowego i zorientowanego na ludzi Cyfrowego Miejsca Pracy. Jako zespół zrealizowaliśmy ponad 200 międzynarodowych projektów. Sami przeszliśmy Cyfrową Transformację, więc mamy świadomość, jakim wyzwaniem może być ten proces. Nasza wiedza jest poparta certyfikatami - zdobyliśmy 8 kompetencji Microsoft na poziomie Gold, 5 na poziomie Silver oraz Advanced Specialization w zakresie Modern Work. Wspieramy tworzenie angażującego, nowoczesnego Miejsca Pracy, bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa i zgodności.

Do naszego zespołu poszukujemy Key Account Managera, którego zadaniem będzie sprzedaż usług i rozwiązań skupionych wokół chmury Microsoft – kogoś, kto będzie edukował i zarażał klientów nowoczesnymi technologiami i aktualnymi trendami w obszarach transformacji cyfrowej.

Przewiń do profilu firmy