Oferta pracy

Key Account Manager

Transcash.eu S.A.

  • Racławicka 2, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż usług finansowych i windykacyjnych,

  • aktywne, samodzielne pozyskiwaniem nowych, kluczowych klientów,

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych oraz obsłudze kluczowych klientów,

  • łatwość w budowaniu długofalowych relacji,

  • otwartość i energia w działaniu,

  • znajomość (w praktyce) technik sprzedażowych i negocjacyjnych,

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania odpowiednich wniosków,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2),

  • znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel),

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży transportowej.

To oferujemy

  • motywujący system premiowy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • codzienne, pyszne śniadania, kiedy jesteś tylko w biurze,

  • eventy integrujące zespół,

  • vouchery podarunkowy i bony świąteczne,

  • ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników,

  • jednorazowe dopłaty do żłobka i przedszkola,

  • możliwości uczestniczenia w kursie z j.angielskiego,

  • karty Multisport oraz możliwości brania udziału w zajęciach i sekcjach sportowych, organizowanych w firmie jak i poza nią.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • masaż

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie F2F w siedzibie firmy

W Transcash dbamy o bezpieczeństwo finansowe firm z branży TSL. Specjalizujemy się w usługach finansowych, windykacyjnych i prawnych dla branży transportowej w relacjach międzynarodowych i krajowych. Rozwijamy się oraz rozwiązania dla naszych klientów w kosmicznym tempie i szukamy osób, które chcą doskonalić się razem z nami. Stawiamy na ludzi odpowiedzialnych, poszukujących nieszablonowych rozwiązań i otwartych na zmiany.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy