Oferta pracy

Key Account Manager

Persan Polska S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Klientami firmy poprzez proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań produktowych w celu maksymalizowania sprzedaży

  • Product Management

  • Inicjowanie zmian i rozwiązań produktowych oraz sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

  • Realizowanie założeń budżetowych

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Przygotowywanie analiz sprzedażowych.

  • Przygotowywanie ofert cenowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność , bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz ustalania priorytetów,

  • Kreatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Handlowym, Dziale Marketingu szczególnie z sieciami handlowymi

  • Znajomość rynku marek własnych lub/i FMCG

  • Znajomość programu SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Raz w miesiącu paczka z produktami firmy (chemia, kosmetyki)

  • Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.

Budowa nowego zakładu produkcyjnego Persan Polska S.A.

We wrześniu 2021 roku we Wróblowicach, miało miejsce uroczyste otwarcie budowy naszego nowego zakładu produkcyjnego w Polsce.

Polski oddział pełni strategiczną rolę. To jedna z największych jednostek produkcyjnych grupy Persán w tej części Europy. Produkcja opiewa na ponad 100 tys. ton rocznie, a towar dostarczany jest do ponad 30 krajów na świecie.

Nowoczesny obiekt jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój spółki oraz rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Będzie przygotowany na 1000 stanowisk pracy, a rozbudowane zaplecze badawczo-rozwojowe, którego powierzchnia zwiększona zostanie niemal pięciokrotnie, zapewni optymalne warunki do tworzenia nowatorskich rozwiązań, które będą nie tylko wygodne dla konsumentów, ale też przyjazne środowisku.

Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2023 roku.

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Przewiń do profilu firmy