Key Account Manager

TALENT FLOW Sp. z o.o.

9 00014 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma transportowa. Ze względu na rozwój Działu Handlowego, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Key Account Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój współpracy z już istniejącymi;

  • Budowanie długofalowych relacji;

  • Realizacja budżetu handlowego zgodnie z celami rocznymi;

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, ofert i wycen usług;

  • Negocjowanie stawek i warunków współpracy;

  • Śledzenie trendów rynkowych.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 4 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług TSL;

  • Znajomość branży logistycznej;

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2;

  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne;

  • Koncentracja na osiąganiu celów;

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy;

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej organizacji;

  • Samodzielne stanowisko z możliwościami dalszego rozwoju w strukturach organizacji;

  • Pakiet szkoleń zarówno wdrożeniowych, jak i umożliwiający podnoszenie kwalifikacji;

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karty lunchowe, Multisport, ZFŚS);

  • Premia kwartalna + bonus roczny;

  • Samochód służbowy;

  • Praca w systemie hybrydowym.

Talent Flow jest Agencją Rekrutacyjną, która od początku wyznacza nową jakość na rynku rekrutacyjnym. Naszym zadaniem jest łączenie najlepszych Talentów z Klientami, dbając o wysoki poziom realizowanych usług. Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy na to szansę. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 26456.

Przewiń do profilu firmy