Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Security Expert Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Security Expert Sp.zo.o. będąca liderem na rynku specjalistycznych rozwiązań i dedykowanych opakowań dla wielu branż TSL, RETAIL, oraz Produkcyjnej poszukuje  Key Account Managera w obszarze B2B, który będzie odpowiadał za pozyskiwanie i opiekę handlową nad kluczowymi klientami na terenie Polski oraz innych krajów

Numer Referencyjny : KAM 3, Miejsce : Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne Pozyskiwanie Nowych Klientów Kluczowych B2B w Polsce i Europie  ( 90/10%)
  • Budowanie Trwałych  Relacji z Kluczowymi Klientami
  • Realizacja Założonych Celów Budżetowych oraz Wzrostu Organicznego Sprzedaży
  • Negocjacje Warunków Handlowych i Pozyskiwanie Kontraktów Długoterminowych
  • Rozwój Portfolio Produktów wśród Kluczowych Klientów  ( Outsourcing, Pooling, Copacking, Med.)
  • Doradztwo Techniczne i Wsparcie w Procesie Stosowania Produktów
  • Prowadzenie Przetargów lub Projektów złożonych produktowo i terminowo
  • Raportowanie i  Planowanie  Działań Sprzedażowych w CRM
  • Współpraca z kolegami z innych krajów – przy Europejskich projektach
  • Budowanie trwałych  relacji z klientami
  • Wsparcie informacją i koordynację realizacji zamówień/kontraktów  wewnątrz firmy
  • Dbanie o Pozytywny Wizerunek Firmy i Reprezentowanie Firmy przed Klientem
  • Współpraca z Marketingiem oraz IT  w zakresie wprowadzania Nowych Produktów i Rozwiązań
  • Bieżącą Komunikacja z Zarządem Spółki , 6 dni roboczych miesięcznie w Biurze Wrocław lub Poznań

OCZEKUJEMY OD POTENCJALNYCH KANDYDATÓW :

  • Zaangażowania i Entuzjazmu do Pracy, podobnie jak Uśmiechu dla Współpracowników i Klientów
  • Dużej Samodzielności i Kreatywności w Działaniu ( Home Office/ Stacjonarnie co 2 tyg.)
  • Łatwości w Nawiązywaniu Relacji Interpersonalnych  oraz Prowadzenia Negocjacji
  • Doświadczenia w Sprzedaży B2B na terenie Polski ( minimum 2 letniego)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowy język będzie atutem
  • Dyspozycyjności i Gotowości do Podróży Służbowych
  • Dobra organizacja pracy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenia Wyższego, Prawa Jazdy „B” , Obsługi MS Office

PRACOWNIKOWI ZAOFERUJEMY:

  • Wynagrodzenia Część Stała, Premii Wynikowa oraz Premia Uznaniowa za Kluczowe Kontrakty
  • Umowę  o Pracę
  • Pracę w Zgranym i Dynamicznym Zespole
  • Elastyczny czas Pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w realizacji ciekawych projektów
  • Samochód Służbowy klasy D, oraz pozostałe narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne