Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

SILENCIONS sp. z o.o.O firmie

7 00012 000 brutto / mies.
  • Bierutowska 57-59
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SILENCIONS sp. z o.o.

Bierutowska 57-59

Wrocław

Silencions to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna,

którego wizją jest polepszenie jakości życia poprzez ograniczenie emisji hałasu.

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż usług oferowanych przez firmę,
- utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi klientami,
- budowanie relacji biznesowych z klientami korporacyjnymi,
- udział w spotkaniach biznesowych i targach branżowych,
- przygotowywanie prezentacji i materiałów marketingowych,
- analiza rynku pod kątem zapotrzebowania na oferowane usługi,
- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
- współudział w ustalaniu kierunków rozwoju firmy,
- przygotowywanie i prezentowanie raportów z przeprowadzonych działań,
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży i w budowaniu relacji biznesowych,
- wysoka komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
- silna motywacja do pracy i skuteczność w realizacji wyznaczonych celów,
- samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się,
- dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w branżach przemysłowych typu: branża meblarska, automotive, przemysł ciężki, produkcja AGD, branże pokrewne,
- lub alternatywnie doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych w wyżej wymienionych branżach,
- wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego w unikalnym środowisku typu start-up technologiczny i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
- niezbędne narzędzia pracy,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów naukowych,
- możliwość pracy zdalnej,
- niepowtarzalną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne