Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dostawca artykułów biurowych,
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    KEY ACCOUNT MANAGER
    Miejsce pracy:Wrocław

                                                                OBOWIĄZKI:
                                                • realizacja celów sprzedażowych,
                                                  poprzez budowę i rozwój relacji
                                                  na rynku Klientów Kluczowych

    CO OFERUJEMY:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    podstawowe oraz prowizję
    od wypracowanej marży
    • zatrudnienie na podstawie
    umowy o pracę
    • niezbędne narzędzia
    (samochód, laptop)
    • szkolenia produktowe
    i kompetencyjne

    WYMAGANIA:
    • doświadczenie w sprzedaży artykułów
    biurowych lub pokrewnych
    na rynku B2B, relacje biznesowe
    • silna orientacja na realizację
    wyznaczonych celów
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    interpersonalnych i budowaniu relacji
    • motywacja do rozwijania
    umiejętności sprzedażowych
    • prawo jazdy kat. B oraz
    doświadczenie w prowadzeniu
    samochodu

    Skontaktuj się z nami, wysyłając CV na adres:
    #contact .ApplyButton {text-decoration: none; font-size: 9pt; padding:5px 35px; font-weight:bold; color:#fff; background: #fe6c6b; border: 2px solid #fe6c6b; transition: .7s; border-radius:15px;} #contact .ApplyButton:hover {color:#fe6c6b; background: #fff; border: 2px solid #fe6c6b;}

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Ofix Lewandowski Sp. j z siedzibą w Suchym Lesie"

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.