Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-06-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijający się producent z branży FMCG poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: AK/KAM/0519

    Twoje zadania:

    • bieżąca obsługa sieci handlowych,
    • współpraca z klientami w zakresie stałej oferty marki oraz private label,
    • rozwijanie bieżącej współpracy i pozyskiwanie nowych klientów,
    • opracowywanie ofert i propozycji nowych produktów,
    • monitorowanie produktów i cen na rynku,
    • udział w targach krajowych i międzynarodowych.

    Poszukujemy osób:

    • posiadających 5 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży dla sektora FMCG – kanał nowoczesny, (mile widziana branża food & beverages),
    • znających język angielski w stopniu zaawansowanym,
    • sprawnie poruszających się w programach MS Office,
    • posiadających wysokie umiejętności sprzedażowe, które potrafią budować długotrwałe relacje z klientami,
    • dobrze zorganizowanych, analitycznych i otwartych na niestandardowe rozwiązania,
    • dyspozycyjnych do podróży służbowych krajowych i zagranicznych.

    Pracodawca oferuje:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i kartę sportową,
    • stałe wynagrodzenie oraz premie miesięczne, kwartalne i roczne uzależnione od wyników,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • kurs języka angielskiego i niemieckiego,
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
    • program poleceń pracowniczych,
    • wyjazdy i imprezy integracyjne,
    • elastyczny czas rozpoczęcia pracy między 7 a 9.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.