Key Account Manager z j. francuskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy

    KAMF/2019

    Zadania:

    • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami
    • Realizowanie działań sprzedażowych
    • Tworzenie ofert i prezentacji dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi oraz nowymi Klientami firmy
    • Prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami
    • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

     Wymagania:

    • Minimum roczne  doświadczenie w sprzedaży B2B w branży POS
    • Doświadczenie we współpracy z dużymi Klientami
    • Minimum dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka francuskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • Silna orientacja na realizację celów
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność

    Klient oferuje:

    • Ciekawą pracę przy lokalnych i międzynarodowych projektach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
    • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Świadczenia pozapłacowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.