Oferta pracy

Key Account Manager (z j.litewskim)

Trans.eu Group S.A.

  • Racławicka 2, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów i usług grupy Trans.INFO (reklama display, reklama contentowa, aplikacje mobilne, magazyny online i offline, eventy stacjonarne, webinary etc.),

  • nawiązywanie partnerskich relacji z firmami z branży logistycznej/spedycyjnej poprzez spotkania, cold calling, mailing itp.

  • realizacja celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie (Litwa),

  • obsługa posprzedażowa klientów – raportowanie, sugerowanie zmian, wsparcie w przygotowaniu dedykowanych kampanii dla klientów,

  • obsługa CMSa – czyli m.in. publikacją treści dla klientów,

  • obsługa ad serwera – poprzez efektywne i skuteczne zarządzania kampaniami banerowymi w Google Ad Manager,

  • obsługa Google Analytics.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka litewskiego,

  • pozytywnego nastawienia i energii do działania,

  • umiejętności nawiązywania, budowania i podtrzymywania dobrych relacji,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne w tym odrobinę asertywności,

  • determinacja – szukamy osoby, która ma drivea i dąży do realizacji założonych celów,

  • predyspozycja do zostania pierwszoligowym killerem sprzedaży,

  • prawo jazdy kat. B – niezbędne w przypadku wizyt u naszych klientów, bo w sprzedaż opieramy na budowaniu relacji.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obsłudze klienta i/lub sprzedaży,

  • znajomości branży TSL.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat – sam decydujesz jaką umowę preferujesz (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie),

  • elastyczne godzin pracy,

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie jeżeli jesteś przebywasz w innych rejonach Polski lub Litwy,

  • wsparcie merytoryczne w poznawaniu branży oraz rozwoju kompetencji sprzedażowych,

  • przyjazną atmosferę – silnie zmotywowany, międzynarodowy team o dużej pasji i dynamice,

  • codziennie pysznych śniadań – kiedy tylko jesteś w biurze,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwości korzystania z karty Multisport oraz dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie.

  • bibliotekę do dyspozycji, stale wzbogacaną o nowe pozycje,

  • szereg eventów, dzięki którym poznasz innych pracowników i ich rodziny,

  • vouchery podarunkowe i bony świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Brzmi dobrze?

Daj się poznać, klikając “Aplikuj”!

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Dołączysz do zespołu Trans.INFO – ludzi, który z pasją i zapałem tworzą jeden z największych w Europie portali informacyjnych, dedykowany branży logistycznej i transportowej.

Przewiń do profilu firmy