Key Account Manager z językiem angielskim

Exide Technologies S.AO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy dużą międzynarodową firmą i liderem w branży.
Działamy w sektorze automotive.
W jednej z naszych europejskich fabryk w Poznaniu produkujemy najwyższej jakości akumulatory dla renomowanych producentów samochodów. Gwarancją wysokiej jakości naszych produktów i usług są posiadane certyfikaty IATF 16949 i ISO 14001.
Jesteśmy też znaczącym udziałowcem rynku wtórnego oferując marki Centra i Exide. Nasze produkty dostarczamy do klientów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją
i zaangażowaniem. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: teren Polski
Oferta dla kandydatów z województwa wielkopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą z doświadczeniem i dokonaniami, zorientowaną na osiąganie celów, mającą własne pomysły i inicjatywę.
Numer ref.: Nr Ref.: CAM/01/2020

Główne zadania na stanowisku:

  • realizacja założonych planów sprzedaży w obszarze Klientów
    Kluczowych w kanale hurtowym Trade oraz detalicznym Retail;
  • bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych
    kontrahentów poprzez:
    • budowanie trwałych relacji przy założonym poziomie jakości
      obsługi klienta,
    • doradzanie, planowanie, projektowanie i nadzór nad właściwym
    • przebiegiem współpracy,
    • analizowanie i adresowanie potrzeb,
    • negocjacje szczegółowych warunków współpracy,
    • raportowanie;
  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej w grupie największych Klientów firmy;
  • opracowanie oraz wdrażanie planu aktywacji i promocji u podległych klientów;
  • rozwijanie i pozyskiwanie nowych Kluczowych Klientów we współpracy z National Key Account Managerem;
  • organizacja i prowadzenie szkoleń techniczno-produktowych;
  • analiza danych rynkowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, w tym min. 2 lata w obszarze Klientów Kluczowych w branży motoryzacyjnej, technicznej lub FMCG;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i w piśmie (B2) - warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – ze szczególnym uwzględnieniem programu Microsoft Excel oraz aplikacji komunikacyjnych;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe potwierdzone osiągnięciami zawodowymi;
  • zdolność szybkiego uczenia się i chęć ciągłego poszerzania wiedzy;
  • silna orientacja na realizację celów;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • samodzielną, odpowiedzialną pracę w zgranym zespole w firmie będącej liderem
    na rynku
  • możliwość
    rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia i środowisko pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • kartę Multisport Benefit dofinansowaną dla pracownika lub inne benefity w systemie kafeteryjnym
  • premię
     świąteczną
    i wakacyjną
  • dofinasowanie
     kolonii
    dla dzieci
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • preferencyjną
    ofertę ubezpieczenia medycznego

EXIDE  makes job exciting

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" na dole ogłoszenia

Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji . Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Key Account Manager, prowadzonej przez Exide Technologies S.A z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy