Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager z językiem francuskim

AQUAEL Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój handlu zagranicznego firmy oraz umacnianie pozycji na rynkach francuskojęzycznych, poprzez aktywną pracę z klientami B2B

  • Współtworzenie i realizacja wypracowanej strategii na podległych rynkach

  • Realizacja planów sprzedaży i rozwój dystrybucji numerycznej

  • Współpraca z obecnymi partnerami (B2B) oraz pozyskiwanie nowych (kanał nowoczesny)

  • Współpraca i nadzór nad praca lokalnego przedstawiciela firmy we Francji

  • Monitorowanie i analiza konkurencji

  • Sporządzanie sprawozdań, opracowań, analiz

  • Kontrola kosztów operacyjnych oraz ich optymalizacja

  • Realizacja założonego celu marżowego i przychodowego

  • Business development

  • Prowadzenie rozmów i realizacja umów rocznych z sieciami handlowymi na terenie Francji i Belgii

  • Wdrożenie strategii marketingowej na podległych rynkach we współpracy z centralą firmy oraz partnerami na lokalnych rynkach

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (C1)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym (Country Manager, Export Manager/Kierownik Sprzedaży)

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Znajomość rynku francuskiego - lokalne oczekiwania i warunki prowadzenia biznesu

  • Doświadczenie we współpracy z kanałem nowoczesnym będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację przyjętej strategii

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie, ze szczególnym uwzględnieniem wypracowanych standardów firmy

  • Pracę w firmie, która jest jednym ze światowych liderów w swojej branży

  • Wpływ na rozwój międzynarodowej pozycji firmy, która jest w fazie zdecydowanego wzrostu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dowolną formę prawną współpracy