Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager z językiem niemieckim - branża E-Commerce

FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.

Dowborczyków 30/34

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie sieci kontaktów poprzez aktywną sprzedaż usług dostępowych do platform e-commers

  • Jesteś odpowiedzialny za udany i dalszy rozwój współpracy z międzynarodowymi markami, rynkami i platformami jako bezpośrednia osoba kontaktowa.

  • Jesteś pierwszym punktem kontaktowym dla naszych klientów w sprawach ogólnych i związanych ze sprzedażą na platforma e-commers.

  • Poprowadzisz prezentacje handlowe oraz przeprowadzisz klientów przez cały proces aktywacji produktów

  • Zarządzasz wzrostem sprzedaży i rentownością podległych klientów zgodnie z celami biznesowymi

  • Tworzysz analizy sprzedaży i raporty oraz przedstawiasz je klientom.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe, praktykę lub odpowiednie doświadczenie zawodowe w branży handlowej.

  • Posiadasz doświadczenia w dziedzinie mody, sprzedaży i/lub e-commerce.

  • Umiesz zarządzać relacjami z klientem i jest to Twoją mocną stroną, lubisz budować długotrwałe relacje.

  • Umiesz analizować  potencjał klienta i wspierasz go w osiąganiu jeszcze większych sukcesów.

  • Zawsze jesteś przekonujący, masz dobre umiejętności prezentacji i potrafisz się dobrze wysłowić.

  • Jesteś samodzielny, masz umiejętności planowania i organizacji pracy własnej

  • Posługujesz się biegle językiem niemieckim w mowie i piśmie.

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole oraz w przyjaznej atmosferze .

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Wyjątkowa kultura pracy z dużą swobodą twórczą.

  • Nowoczesna, jasna powierzchnia biurowa w stylu loftowym.

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

O nas

Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o należy do grupy Motion Fashion Network Europe GmbH. W firmie  będziesz współpracować z największymi graczami w branży e-commerce. Jesteśmy firmą oferującą integrację ze wzystkimi najwiekszymi Marktplace w Europie, takimi jak Zalando, AboutYou, Amazon, Douglas i wiele innych. Umożliwiamy rozpoczęcie sprzedaży jednocześnie na wszystkich platformach e-commers.

Ponieważ wciąż się rozwijamy, szukamy nowych współpracowników do naszego oddziału w Łodzi. Zapraszamy dołącz do nas.