Logo Pracuj.pl

Key Account Manager z językiem rosyjskim

GOLDEN GROUPO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Badanie potrzeb klienta i jego dokładnej specyfikacji podczas rozmowy
  • Dopasowywanie produktu do potrzeb klienta
  • Współtworzenie budżetu rocznego
  • Uczestnictwo w targach branżowych
  • Podróże służbowe do Rosji i krajów nadbałtyckich
  • Budowanie zaufania do firmy i do produktu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe, zwłaszcza jeśli była to sprzedaż na rynku rosyjskim
  • Styczność z projektami związanymi z przemysłem ciężkim
  • Nastawienie na długoterminowe plany sprzedażowe
  • Zorganizowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • Ogólna wiedza na temat rynku międzynarodowego i sytuacji geopolitycznej w Europie
  • Język rosyjski – co najmniej B2

To oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Wynagrodzenie stałe plus premie od spełnionego budżetu
  • Możliwość podróży służbowych do Rosji i do wielu innych krajów
  • Ciekawe wyzwania i niecodzienne obowiązki związane ze stylem pracy
  • Rozwój wiedzy i umiejętności poruszania się po rynku międzynarodowym
  • Samodzielność w działaniach plus wsparcie techniczne ze strony zespołu
  • Miejsce parkingowe (biuro w Warszawie)

Przemysł ciężki, a zwłaszcza górnictwo stawia przed pracownikami i właścicielami firm wiele wyzwań – rynek międzynarodowy jest zmienny, wymagane są duże nakłady, a do tego sprzęt jaki jest wymagany musi być najwyższej jakości. W Sempertrans rozumiemy, że prowadzenie takiej działalności to interesująca przygoda, dlatego od ponad 50 lat prowadzimy produkcje, sprzedaż i dystrybucje taśm przenośnikowych, aby wspomóc firmy w zdobyciu jak najlepszej jakości sprzętu do wydobycia i transportu surowców. Obecnie poszukujemy Key Account Managera do objęcia odpowiedzialności za naszych klientów na terenie Rosji i krajów nadbałtyckich.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę i dużo podróżować, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek wschodni to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

Key Account Manager z językiem rosyjskim, Warszawa