Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Grupa Odlewnicza S.A. jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, która należy do grona największych w Polsce producentów odlewów ze stopów żelaza, przede wszystkim odlewów żeliwnych i staliwnych oraz odkuwek. Nasze spółki produkcyjne działają na rynku odlewniczym od ponad 50 lat.

    Łącząc długoletnie doświadczenie, bogatą tradycję odlewniczą, posiadaną wiedzę, zaplecze produkcyjne i nowoczesne metody zarządzania, Polska Grupa Odlewnicza oferuje produkty spełniające wysokie standardy i normy europejskie, które cieszą się uznaniem odbiorców zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Pozyskanie nowych klientów i rozwój współpracy z obecnymi
    • Rozwijanie sprzedaży na Rynku Europejskim (zwłaszcza rynki Europy zachodniej)
    • Współtworzenie planów i prognoz sprzedaży w odniesieniu do obecnych i potencjalnych klientów
    • Prowadzenie prezentacji i negocjowanie kontraktów, negocjowanie warunków handlowych i technicznych
    • Udział  we wdrożeniu nowych produktów do chwili rozpoczęcia produkcji seryjnej

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży metalurgicznej
    • Znajomość języka angielskiego /i lub/ niemieckiego
    • Umiejętność budowania długotrwałych pozytywnych relacji biznesowych
    • Zorientowanie na cel, przedsiębiorczość, inicjatywa, samodzielność oraz dyspozycyjność
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Umiejętność wyszukiwania szans rynkowych
    • Biegła znajomość aplikacji MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego biznesu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system premiowy
    • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Możliwość pracy w systemie Home Office

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Polską Grupę Odlewniczą S.A. z siedzibą w Katowicach."