Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

Medaccess sp. z o.o., Sp. k. O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Medaccess sp. z o.o. - dystrybutor sprzętu medycznego wiodących marek w związku z rozwojem struktur sprzedażowych, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację budżetów i promocję produktów Firmy na terenie kilku województw w północnej  części kraju

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie we współpracy z lekarzami nefrologami, stacjami dializ  na terenie Polski północnej
  • znajomość rynku szpitalnego, procedury przetargowej oraz prawa o zamówieniach publicznych
  • doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego lub produktów medycznych w oparciu o procedury zamówień  publicznych
  • ponad przeciętne umiejętności sprzedażowe
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do intensywnych podróży
  • znajomość środowiska MS Office
  • miejsce zamieszkania preferowane na terenie województw: Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, zachodnia część Pomorskiego, zachodnia część Kujawsko-Pomorskiego, północna Lubuskiego
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej rozpoczęcia
  • znajomość języka angielskiego mile widziane

Oferujemy:

  • Samodzielną satysfakcjonującą pracę
  • Kontrakt bezterminowy po okresie próbnym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Narzędzia dające wysoki komfort pracy
  • Wsparcie sprzedażowe i przyjazną atmosferę

Prosimy o załączenie zdjęcia do aplikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne