Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Accord Healthcare jest dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną.
Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:
(Reumatologia)

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie i zachodniopomorskie

Cel stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio firmy, reprezentowanie firmy na powierzonym terenie oraz realizację celów marketingowych w oparciu o aktualną strategię firmy dla dedykowanej linii promocyjnej.

Zakres obowiązków
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnych z celami firmy,
  • Promowanie produktów firmy wśród lekarzy specjalistów: reumatologia oraz farmaceutów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze środowiskami opiniotwórczymi,
  • Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej i działaniach konkurencji,
  • Zarządzanie aktywnościami sprzedażowymi i promocyjnymi,
  • Zarządzanie informacją medyczną,
  • Analiza rynku pod kątem potrzeb i możliwości,
  • Reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w promocji leków specjalistycznych (Reumatologia) poparte sukcesami sprzedażowymi - warunek konieczny,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, zdolności analityczne oraz nakierowanie na wynik w działaniu,
  • Wykształcenie wyższe (kierunki medyczne i pokrewne będą dodatkowym atutem),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Międzynarodowe, dynamiczne  środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktury firmy,
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 16 listopada 2017 klikając na poniższy link:

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-677, ul. Taśmowa 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się