Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager

Instytut Dermokosmetyków Ideepharm Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Instytut Dermokosmetyków Ideepharm to nowoczesna firma skupiająca specjalistów branży dermokosmetycznej. Tworzy unikalne i zaawansowane technologicznie dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, stóp i włosów z zastosowaniem surowców o udokumentowanym działaniu, co gwarantuje ich skuteczność. Więcej informacji na https://ideepharm.pl/
NR REF: ID/KAM/072020
Regiony: wielkopolski i zachodniopomorski

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz promocja produktów w podległym regionie: woj. wielkopolskim i zachodniopomorskim.
  • Współpraca z kluczowymi sieciami farmaceutycznymi oraz hurtowniami farmaceutycznymi.
  • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży i rozpoznawalności podległych marek we współpracy z działem sprzedaży i klientami firmy.
  • Analiza rynku oraz monitorowanie prowadzonych akcji i działań promocyjnych.
  • Budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami.

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku KAM w branży farmaceutycznej, w tym co najmniej 2 lata u jednego Producenta. – warunek konieczny
  • Znajomość sieci aptecznych i hurtu farmaceutycznego, specyfiki rynku i Klientów na powierzonym terenie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji.
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Umiejętność planowania i myślenia analityczne.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Interesującą, samodzielną i pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego w ramach Systemu Zarządzania Talentami.
  • Wynagrodzenie stałe w oparciu o umowę o pracę + motywujący system premiowy.
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tablet, telefon i dedykowany system szkoleń.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając „APLIKUJ TERAZ”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne