Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Lunching.pl Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Key Account Managera do dynamicznie rozwijającej się firmy o ogólnopolskim zasięgu, dostawcy innowacyjnego benefitu pracowniczego i platformy do zamawiania posiłków w jednym.

Misją firmy jest, by każdy mógł zjeść zdrowy, zbilansowany i ciepły posiłek w pracy. Z naszej oferty korzystają pracownicy ponad 500 firm.

Jeśli chcesz być jednym z pierwszych pracowników technologicznego startup'u, uczestniczyć w jego szybkim rozwoju, pracować bezpośrednio z founderami i kreować swoje miejsce pracy, mamy propozycję dla Ciebie.

Zadania:

• Dotarcie (przez telefon, mail, LinkedIn itp.) do działu HR lub osób zarządzających i poznanie potrzeb firmy w zakresie organizacji posiłków dla pracowników.

• Sprzedaż rozwiązania benefitowego do osób decyzyjnych (na poziomie dyrektorskim lub zarządu) w firmach.

• Efektywną współpracę z zespołem operacyjnym celem przygotowania spersonalizowanych rozwiązań dla Klientów Biznesowych.

• Efektywną współpracę z telemarketingiem w celu identyfikacji i wykorzystania leadów.

• Zawieranie oraz negocjowanie umów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B z segmentu średnich i dużych firm oraz korporacji, do decydentów na poziomie dyrektorskim i zarządu.

  • Doświadczenie w sprzedaży do nowych klientów (hunting).

  • Minimum roczne doświadczenie w długich procesach sprzedażowych oraz poparte doświadczeniami sukcesy w prospectingu (cold calling, cold miling, LinkedIn), doświadczenie w prowadzeniu działań social selling.

  • Umiejętności dotarcia do osób decyzyjnych wśród potencjalnych Klientów Biznesowych.

  • Doświadczenie w sprzedaży zdalnej (prowadzenie zdalnych prezentacji).

  • Determinację w dążeniu do celu i konsekwencję w działaniu.

  • Entuzjazm, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Kreatywność i efektywność w realizacji celów sprzedażowych.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne).

To oferujemy

  • Stałą miesięczną podstawę plus wynagrodzenie uzależnione od wyniku, bez górnego limitu.

  • Benefit Lunching: 15 zł dopłaty do lunchu w pracy (w biurze i na home office).

  • Opieka medyczna LuxMed.

  • Rozwój umiejętności sprzedażowych przy współpracy z najlepszymi konsultantami w Polsce.

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

  • Pracę w biurze w centrum Krakowa z opcją pracy zdalnej w wybrane dni.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • bony żywieniowe

Lunching.pl Sp. z o.o.

Lunching to aplikacja do regularnego zamawiania posiłków i jednocześnie platforma benefitowa pozwalająca pracodawcom dofinansowywać posiłki swoich zespołów. Obsługujemy pracowników setek biur i fabryk w Polsce, a od niedawna także klientów indywidualnych, którzy chcą zamówić lunch bez kosztu dostawy.

Jesteśmy startupem w który zainwestowały topowe polskie fundusze VC – oznacza to bardzo ambitne cele i szybki rozwój – zarówno dla spółki, jak i dla członków zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Kraków, lub zdalnie z możliwością okolicznościowego przyjazdu do Krakowa.