Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o.O firmie

Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o.

Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 2

Zduńska Wola

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o dobre relacje i wsparcie merytoryczne dla obecnych klientów
  • współpraca z kluczowymi klientami oraz realizacja działań sprzedażowych w kanale nowoczesnym
  • wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie
  • zdobywanie nowych klientów
  • planowanie, raportowanie i analizowanie wyników sprzedaży
  • budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania sprzedażą w kanale k.k.
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • motywacja do pracy mobilnej, związanej z podróżowaniem w regionie
  • wysokie umiejętności planowania i organizacji
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
  • elastyczności i nastawienia na współpracę
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o prace na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • perspektywa awansu
  • miłą atmosferę pracy

Browar ze Zduńskiej Woli może nie tylko pochwalić się piwami na bazie staropolskich receptur o wyjątkowym, bogatym smaku, ale również bogatą historią. Po przejęciu Browaru Staropolskiego w 2014 roku naszą misją stało się nie tylko przywrócenie jego dawnej świetności, ale również aktywne włączenie się w różne aktywności społeczności lokalnej.

Naszą misję rozpoczęliśmy od renowacji urządzeń produkcyjnych i renowacji tkanki budowlanej Browaru z zachowaniem stanu oryginalnego. Te działania, pozwoliły nam na wznowienie produkcji piwa. bazując na oryginalnych recepturach.

Nasza intencją jest również uczestnictwo w kreowaniu kultury piwnej w Polsce przez konsumpcję nie tylko wyrobów piwowarskich, ale również poprzez promocję regionalnych produktów spożywczych. Miesięczne targi produktów regionalnych na terenie Browaru odbywałyby się wraz z występami artystycznymi lokalnymi grup muzycznych.

Browar Staropolski powstał w 1892 r. a jego założycielem i właścicielem był Izrael Tykociner, który kupił na licytacji Jurydykę, czyli posiadłość rodu Złotnickich (założycielem miasta Zduńska Wola był Stefan Prawdzic Złotnicki). Tam też znajdował się niewielki zakład piwowarski. Prawdopodobnie w 1898 r. Tykociner odsprzedał zakład Abramowi Warszawskiemu. Rok później roczna produkcja browaru wynosiła już 9 tysięcy hektolitrów. W 1902 browar przeszedł w ręce Zenona Anstadta, który był przedstawicielem znanego rodu browarników łódzkich. Zaraz po zakupie pojawił się problem wody i dostępu do niej. Chociaż zakład był zlokalizowany tuż obok rzeki Pichny, zwracano uwagę na trudności z dostępem do tego podstawowego materiału. Dlatego też Zenon zabezpieczył sobie dostęp do rzeki, wykupując fragmenty działek rolnych przylegających do rzeczki i niewielkiego zbiornika wodnego.

Key Account Manager, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 2, Zduńska Wola