Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Jupiter Integration Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00013 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z klientami firmy,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Planowanie działań związanych z realizacją targetów sprzedażowych,

  • Systematyczna analiza sprzedaży i bieżące raportowanie wyników,

  • Monitorowanie zmian na rynku,

  • Doradztwo techniczne dotyczące oferowanych urządzeń, usług i rozwiązań,

  • Promowanie marki, usług i produktów firmy Jupiter-Integration wśród klientów firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy jako samodzielny przedstawiciel handlowy (warunek konieczny),

  • Doświadczenie we współpracy w klientami B2B (medium and large accounts) z branż: konsulting, farmacja, prawo, medycyna, sektor publiczny, media i/lub motoryzacja,

  • Mile widziane doświadczenie w przetargach publicznych,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży elektroniki / IT,

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji handlowych z klientami,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Terminowość i systematyczność,

  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Interesującą i stabilną pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy,

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy po okresie próbnym),

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowę o pracę na pełny etat lub umowę o współpracy.

O nas

Firma Jupiter-Integration Sp. z o.o. to autoryzowany sprzedawca i serwis produktów Apple - Apple Authorized Reseller oraz Apple Authorized Service Provider. Oferujemy także rozwiązania z dziedziny profesjonalnego video. Nasza spółka to ludzie, którzy od wielu lat zajmują się sprzedażą i serwisem produktów Apple i tworzyli ten rynek w Polsce. Spółka realizuje rokroczne wzrosty sprzedaży i ma stabilną rentowność. Zapewniamy pełną dyskrecję na każdym etapie rekrutacji.