Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Adamowice (pow. żyrardowski), Żyrardów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

    Knauf Industries to część międzynarodowej Grupy KNAUF.

    Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

    Miejsce pracy: Żyrardów (okolice), Adamowice (pow. żyrardowski)

    Opis stanowiska:

    • Utrzymanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami (duże, renomowane koncerny)
    • Identyfikowanie potrzeb klientów, prowadzenie konsultacji
    • Współpraca z działami: R&D, produkcji, jakości i zakupów
    • Opracowywanie nowych zapytań ofertowych i zapytań w zakresie zmian ofert
    • Przeprowadzanie analiz rynku i konkurencji. Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży
    • Krótkoterminowe, średnio i długoterminowe planowanie obrotów
    • Realizacja celów marży i sprzedaży
    • Tworzenie sprawozdań, raportów i analiz

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
    • Wiedza w zakresie technologii wtrysku
    • Znajomość branży motoryzacyjnej
    • Wyższe wykształcenie (techniczne będzie dużym atutem)
    • Znajomość języka angielskiego - w codziennej pracy kontakt głównie z klientami z międzynarodowych koncernów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz prezentacyjne
    • Entuzjazm, energia, proaktywność w działaniu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do podejmowania podróży

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
    • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
    • Ciekawą pracę poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
    • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Opiekę medyczną
    • Karty sportowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Knauf Industries Polska sp. z o.o. z siedzibą w Adamowice, Styropianowa 1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Knauf Industries Polska sp. z o.o. z siedzibą w Adamowicach przy ul. Styropianowej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.