Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account – Przedstawiciel Handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ICOPAL AWAK Sp. z o. o.
    w Buku k / Poznania
    ul. Dobieżyńska 56

    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    miejsca pracy: Buk k / Poznania

    ZADANIA

    • Stałe i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Badanie potrzeb klientów i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych
    • Bieżące monitorowanie rynku
    • Opracowywanie i wysyłanie ofert handlowych
    • Doradztwo techniczne
    • Negocjowanie warunków handlowych w zakresie udzielonych kompetencji, sporządzanie umów i przyjmowanie zamówień
    • Koordynacja realizacji zamówień, uzgadnianie terminów
    • Bieżąca współpraca z Działem Realizacji Kontraktów
    • Kompletowanie dokumentów potrzebnych do wystawienia Kart Gwarancyjnych oraz dokumentacji odbiorowej
    • Wystawianie faktur i przekazywanie ich Klientom
    • Udział w działaniach windykacyjnych
    • Raportowanie do bezpośrednich przełożonych oraz do Działu Księgowości
    • Współpraca ze Specjalistą ds. Serwisu i Gwarancji w zakresie rozpatrywania reklamacji

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, mechanika lub architektura)
    • Komunikatywność i umiejętność budowania silnych i długotrwałych relacji z klientami
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    • Możliwość pracy w jednym z największych międzynarodowych koncernów branży bitumicznej i hydroizolacyjnej
    • Dużą samodzielność działania
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników handlowych
    • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop i samochód służbowy
    Oferty (c.v., list motywacyjny) prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, adresu do korespondencji, numeru telefonu, adresu e-mail, zamieszczonego w CV zdjęcia (wizerunku) oraz innych danych zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego na stanowisko Koordynatora Sekcji Realizacji Montaży w Icopal Awak Sp. z o.o., co będzie wpływać na bardziej efektywne jego przeprowadzenie w tym ułatwienie komunikacji z Pracodawcą.

    Na podstawie Art. 81 ust.1 ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 880 ze zm.) zezwalam na nieodpłatne przechowywanie mojego wizerunku w postaci zdjęcia zamieszczonego w CV.

    Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

    a) administratorem moich danych osobowych jest Icopal Awak Sp. z o.o. z siedzibą w Buku k/Poznania przy ul. Dobieżyńskiej 65, nr KRS 0000084935, a podanie przeze mnie moich danych osobowych jest dobrowolne;;

    b) moje dane zostaną usunięte w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacyjnego, jeśli moja kandydatura nie zostanie wybrana;

    c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania; prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

    d) przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli moim zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO;;

    e) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji moje dane osobowe będą przekazywane na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych w Icopal sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 169/197, KRS 000645070;

    f) moje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane;

    h) jestem świadomy tego, że przetwarzanie powyższych danych osobowych jest niezbędne i konieczne do prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz akceptuję te cele;

    i) wyrażenie niniejszej zgody nie zwalnia potencjalnego pracodawcy z obowiązków wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa co do zabezpieczania przetwarzanych danych oraz ich legalnego przetwarzania

    j) potencjalny pracodawca nie może na podstawie niniejszej zgody przetwarzać powyższych danych w sposób naruszający moje dobre imię lub dobra osobiste, a także w zakresie i celu innym niż wskazane powyżej.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.