Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Representative - B2B język angielski (m/f) - Litwa Łotwa Estonia

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 21.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROFIT HR (Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych i będących profesjonalistami w swojej branży.

    MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY
    . Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów z innych krajów.

    Obecnie poszukujemy dla międzynarodowego dystrybutora artykułów biurowych i piśmienniczych renomowanych i znanych światowych marek, kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Region: Polska Wschodnia, Litwa, Estonia, Łotwa
    Numer referencyjny: KAM/CP/LUB
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów przedsiębiorstwa
    • Opieka nad Kluczowymi Klientami na terenie Polski Wschodniej, Litwy, Łotwy i Estonii (około 7-10 Klientów- Hurtownie i Biuroserwisy)
    • Budowanie długotrwałych kontaktów z Klientami (B2B)
    • Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych i poszerzanie współpracy
    • Rozwój rynku
    • Wprowadzanie nowych produktów u Klientów
    • Koordynacja i doradztwo oraz kompleksowa obsługa poszczególnych projektów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze Klientów i sprzedaży w sektorze B2B
    • Predyspozycje sprzedażowe
    • Duża dyspozycyjność i mobilność związana z wyjazdami służbowymi na terenie Polski Wschodniej, Litwy, Łotwy i Estonii oraz wizyt w centrali w Katowicach
    • Dobra organizacja czasu pracy, zdyscyplinowanie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka polskiego jest warunkiem koniecznym; mile widziana znajomość j. rosyjskiego
    • Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży w branży artykułów biurowych, piśmienniczych, reklamowych lub podobnych
    • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i chęć związania się z mniejszym, ale stabilnym i renomowanym pracodawcą z potencjałem rozwojowym.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych i rozwijającej, stabilnej pozycji na rynku polskim
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia- podstawa i prowizja od realizacji celów
    • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon
    • Możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowych strukturach
    • Udział w tworzeniu nowych struktur i rozwoju firmy na Litwie, Łotwie i w Estonii.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, przesyłając CV wraz z nr ref. w języku polskim lub angielskim.

    Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli oraz zgody na przetwarzanie danych personalnych w CV:

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.

    2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.

    5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.

    6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

    9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

    ZGODA

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w tym danych wrażliwych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”